• Gospić   ( 641 Članaka )

Vijesti iz vjerničkog i crkvenog života Gospićkog dekanata i pripadajućih župa.

• Slunj   ( 289 Članaka )

Predstavljanje Slunjskog dekanata i pripadajućih župa. Vijesti iz vjerničkog života dekanata, kao i drugih važnih događanja za vjernike ovga dekanata. Još detaljnije prikazano je na župnim stranicama

www.slunj-crkva.hr
  • Mladi   ( 67 Članaka )
    Mladi naše biskupije okupljaju se po svojim župama i na različite načine sudjeluju u životu župne zajednice. Nekoliko puta na godinu sastaju se, uglavnom, po dekanatskim sjedištima na SABOR MLADIH. Također je pokrenut i list mladih OSVIT. Neke od priloga predstavit ćemo i ovdje.
  • Otočac   ( 407 Članaka )

Otočki dekanat ima površinu od 3.718 km četvornih. Drugi je po veličini u Gospićko-senjskoj biskupiji, odmah iza Gospićkog. Tu prema popisu iz 2001. živi 24.993 stanovnika (treći po brojnosti stanovništva u Biskupiji, iza gospićkog i ogulinskog), tj. 15,4 stanovnika po četvornom km. Biskupijski prosjek je 11,5, a Hrvatski 78,5 stanovnika po četvornom km. Dekanat broji 18 župa u kojima djeluje 7 svećenika. Njihova prosječna starost je 55 godina, što je iznad biskupijskog prosjeka koji iznosi 53 godine. U ovom dekanatu svećenici su na župi prosječno 17,8 godina (biskupijski prosjek je 9,9 godina). Dekan otočkog dekanata je vlč. Jure Tutek, župnik u Brinju.

Predstavljanje svih župa Otočkog dekanata možete vidjeti klikom na plava slova OTOčKE ŽUPE .

• Senj   ( 198 Članaka )

Predstavljanje dekanata i pripadajućih župa. Vijesti iz vjerničkog života dekanata.

• Katehetski ured   ( 75 Članaka )
  • Ogulin   ( 874 Članaka )

Predstavljanje Ogulinskog dekanata i pripadajućih župa. Vijesti iz vjerničkog života župa ogulinskog dekanata.

• CHM - Udbina   ( 178 Članaka )

Vijesti iz Udbinskog dekanata.

Pratite događanja vezana uz  Crkvu hrvatskih mučenika na udbini.

Više o ovom projektu pogledajte na stranicama www.chm-udbina.com.hr

• Ordinarijat   ( 552 Članaka )

Poštovani posjetitelji, dobro došli na stranice Gospićko-senjske biskupije.