veljača2014 PDF Ispis E-mail
Autor Josip Anušić

11.2. Ogulin - na dan Gospe Lurdske u župi sv. Križa u Ogulinu, svečano će biti proslavljen i Dan bolesnika.
Svetu misu sa podjelom sakramenta bol. pomazanja u 18.00 sati predvodi vlč. MArinko MIličević.
14.2. Josipdol, 11 sati - proslava Sv. Valentina u Josipdolu, nebeskog suzaštitnika župe. Misu predvodi profesor na Teologiji u Rijeci dr. Richard Pavlić u suslavlju mjesnog župnika Petra Šporčića i svećenika Ogulinskog dekanata.

2.2. Oštarije, Svijećnica ili Prva Svetica za ovo svetište Majke Božje. 555. obljetnica Bule pape Pija II. 10 sati - Sv. Misa - predvodi preč. Sanjin Francetić, rektor Bogoslovije u Rijeci koji će donijeti moći Bl. Ivana Pavla II. Izlaganje Presvetog Oltarskog Sakamenta i cjelodnevno klanjanje, 16 sati – Večernjica i Sv. Misa.

8.2. Zavalje, 11 sati - povodom prve godišnjice tragične smrti našeg župnika vlč. Mile Ivančića, biskup Mile Bogović služiti će svetu misu u crkvi Sv. Franje Asiškog.