Gospićko-senjska biskupija
Web Linkovi

Ova grupa linkova prikazuje putanje do web uradaka naših dekanata, župa i biskupijskih ureda, naravno onih koji postoje.

Prikazati #
# Web Linkovi Klikova
1   Link   Župa Otočac
Župa Otočac s istoimenim dekanatom dobila je ovog svibnja, 2007., svoje web stranice. Već na samom početku svoga rada za stranice slobodno možemo reći da su dosta toga iz Crkvenog života ovoga kraja. Uredništvu predstoji mnogo posla jer znamo da se u
2   Link   Ogulinski dekanat
Stranice župe Ogulin koja je i sjedište ogulinskog dekanata. Redovita dodavanja idu najmanje jednom mjesečno kad izlaze i tiskane obavijesti s liturgijskim vodičem i kalendarom događanja.
3   Link   Slunjski dekanat
Dobro izvedene stranice s preglednom navigacijom. Sadržaji se redovito osvježavaju, a postoji i arhiva članaka.
4   Link   Lički Osik
5   Link   Župa Sinac
Predstavljanje župe Sinac iz otočkog dekanata. Stranica ima ssve potrebne informacije: kontakt podaci, imena,raspored misa, kraća povijest, foto galerija i sl. (siječanj 2012.)
6   Link   Župa Kompolje
ŽUPA Kompolje pripada Gospićko-senjskoj biskupiji. Osnovana je 1807. godine, a župna crkva je sagrađena 1723. Patron župe je Sv. Stjepan mučenik (26. prosinca), a slavi se i Sv. Stjepan Kralj (16. kolovoza).
7   Link   Udbina - Crkva hrvatskih mučenika, dekanat
Stranice Crkve hrvatskih mučenika i Udbinskog dekanata. Redovito i opširno s lica mjesta od župnika i suradnika.